Lars Calmar

Lars Calmar
Lars Calmar
Lars Calmar
Lars Calmar
Lars Calmar
Lars Calmar

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS CALMAR (f 1968), skulptur, lergods, signerad samt numrerad, höjd 39 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

371833

2016-03-31