Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS CALMAR (f 1968), skulptur, lergods, signerad samt numrerad, höjd 39 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
371833
2016-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här