Bojaner 2 st Kina

Bojaner 2 st Kina
Bojaner 2 st Kina
Bojaner 2 st Kina
Bojaner 2 st Kina
Bojaner 2 st Kina
Bojaner 2 st Kina

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOJANER med lock, 2 st., snarlika, porslin, Kina, 1800-tal, underglasyr i blått, motiv av lyckotecken, höjd 21 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Mindre nagg, lock ej tillhörande

371834

2016-03-31