Broderier

Broderier
Broderier
Broderier
Broderier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRODERIER, 2 st, 1900-tal, sannolikt Indien/Kashmir, figural respektive geometriskt mönster, sammansatta våder, delvis silke, ca 120x196 respektive 120x250 cm

Slitage, skador

371855

2016-03-27