Peter Nyborg oljemålning
2016-03-31
371857
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "Songs of Odin", signerad och daterad Nyborg 2014, olja på duk, ca 96x70 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg