Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
RENATE BAUER (född 1952): Utan titel, signerad Renate Bauer, olja på duk, 154x165 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
smärre färgbortfall
371858
2016-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här