Renate Bauer

Renate Bauer
Renate Bauer
Renate Bauer
Renate Bauer
Renate Bauer
Renate Bauer

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

RENATE BAUER (född 1952): Utan titel, signerad Renate Bauer, olja på duk, 154x165 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre färgbortfall

371858

2016-04-03