Solfjädrar

Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOLFJÄDRAR, 2 st, 18/1900-tal, delvis stag i ben, pärlemor, trä, siden, bemålad papp, längd ca 23 cm

Skador, slitage

371862

2016-03-27