Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
HILDING LINNQVIST (1891-1984): Romsk kvinna, monogramsignerad HL, olja på duk, 50 x 65 cm
Utförd omkring 1930
371868
2016-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här