Per Wilhelm Cedergren olja

Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896), motiv från Waxholm, signerad och daterad P W Cedergren 64, olja på duk, 20 x 26,5 cm

Smärre krackelyr, färgbortfall

371896

2016-03-27