Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896), motiv från Waxholm, signerad och daterad P W Cedergren 64, olja på duk, 20 x 26,5 cm
Smärre krackelyr, färgbortfall
371896
2016-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här