Carl Brant pastell
2016-03-27
371899
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930), Insjölandskap signerad och daterad C Brandt 93, pastell, 34 x 23, 5 cm