Inger Sitter Norge

Inger Sitter Norge
Inger Sitter Norge

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

INGER SITTER (Norge, född 1929): Komposition, signerad Inger Sitter, 39/50, färglitografi, ca 88 x 59 cm

371901

2016-03-27