Carl Brandt pastell

Carl Brandt pastell
Carl Brandt pastell
Carl Brandt pastell
Carl Brandt pastell

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL BRANDT (1852-1930), Insjölandskap med eka, signerad och daterad C Brandt 93, pastell, 28 x 39 cm

Fuktskada

371907

2016-03-27