Jan Baker färgetsning
Closed
2016-03-27
371908
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
JAN BAKER (född 1939): Komposition med fåglar, signerad och daterad Jan Baker -80, färgetsning, ca 41 x 61 cm