Jan Baker färgetsning

Jan Baker färgetsning
Jan Baker färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN BAKER (född 1939): Komposition med fåglar, signerad och daterad Jan Baker -80, färgetsning, ca 41 x 61 cm

371908

2016-03-27