Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILLIBALD STORN (född 1936): "Våren II", signerad och daterad Willibald Storn -85, 15/70, färglitografi, ca 59 x 80 cm
371912
2016-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här