Willibald Storn färglitografi/ silkscreen

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

WILLIBALD STORN (född 1936): "Din dag, Maria", signerad och daterad Willibald Storn -85, 134/143, färglitografi/silkscreen, ca 77 x 59 cm

Zustandsbeschreibung

371916

2016-03-27