Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WILLIBALD STORN (född 1936): Figurkomposition, signerad och daterad Willibald Storn -85, 2/74, färglitografi, ca 60 x 79 cm
Zustandsbeschreibung
371918
2016-03-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner