Olle Bonniér litografi

Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE BONNIER (född 1925): Komposition, signerad och daterad Olle Bonniér -64, 106/310, litografi, 50x43 cm

Gulnad

371921

2016-03-29