Danièle Rochon färglitografi

Danièle Rochon färglitografi
Danièle Rochon färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DANIÈLE ROCHON (född 1946): Komposition, signerad, 112/190, färglitografi, bladstorlek ca 57 x 57 cm

371923

2016-03-28