Bengt Olson oljemålning

Bengt Olson oljemålning
Bengt Olson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

BENGT OLSON (född 1930): Komposition, signerad Bengt Olsson, olja på pannå, ca 47x58 cm

371927

2016-03-31