Tuggummiautomat 1950-tal

Tuggummiautomat 1950-tal
Tuggummiautomat 1950-tal
Tuggummiautomat 1950-tal
Tuggummiautomat 1950-tal
Tuggummiautomat 1950-tal
Tuggummiautomat 1950-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TUGGUMMIAUTOMAT, 1950-tal, Ford, USA, förnicklad plåt och glas, etikett- samt plakettmärkt, höjd ca 40, Ø 20 cm

Bruksslitage, fungerar vid test, medföljer påse med 1-centsmynt samt påse med extra originaltuggummin

371943

2016-03-28