Tuggummiautomat 1950-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TUGGUMMIAUTOMAT, 1950-tal, Ford, USA, förnicklad plåt och glas, etikett- samt plakettmärkt, höjd ca 40, Ø 20 cm
Bruksslitage, fungerar vid test, medföljer påse med 1-centsmynt samt påse med extra originaltuggummin
371943
2016-03-28