Hanns Karlewski kvinnotorso i relief

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANNS KARLEWSKI (född 1937). Blädderbok med kvinnotorso i relief, signerad och daterad H Karlewski -66, numrerad 78/105, vakumformad plast, 15x10 cm

371952

2016-03-31