Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANNS KARLEWSKI (född 1937). Blädderbok med kvinnotorso i relief, signerad och daterad H Karlewski -66, numrerad 78/105, vakumformad plast, 15x10 cm
371952
2016-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här