Bo von Sweigbergk oljemålning

Bo von Sweigbergk oljemålning
Bo von Sweigbergk oljemålning
Bo von Sweigbergk oljemålning
Bo von Sweigbergk oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BO VON ZWEIGBERGK(1897-1940): Sydländsk by, signerad Zweibergk 1934, olja på pannå, 31 x 35 cm

371959

2016-03-29