Bo von Sweigbergk oljemålning
2016-03-29
371959
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BO VON ZWEIGBERGK(1897-1940): Sydländsk by, signerad Zweibergk 1934, olja på pannå, 31 x 35 cm