Tamás Konok

Tamás Konok
Tamás Konok
Tamás Konok
Tamás Konok

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAMÁS KONOK (Ungern, född 1930): "Synthese",
signerad à tergo Konok 85/17, akryl på pannå, ca 20x20 cm

Ytslitage

371972

2016-03-29