Axel Knipschild

Axel Knipschild
Axel Knipschild

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland,1946-83): Komposition, signerad och daterad K-81, akvarell, ca 10,5x9 cm

371979

2016-03-29