Kaffeservis med bricka

Kaffeservis med bricka
Kaffeservis med bricka
Kaffeservis med bricka
Kaffeservis med bricka
Kaffeservis med bricka
Kaffeservis med bricka

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESERVIS, 1900-talets första hälft, märkt Dresden, förgylld dekor, bestående av kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, 5 koppar med fat samt bricka

Kaffekannans pip lagad

371989

2016-03-28