Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKBORD, svartlackerad rotting samt svart metallbricka, höjd 56, längd 74 cm

Bruksslitage, repor

371995

2016-03-28