Georges Braque färglitografi

Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963): efter, Jonquilles dans un vase, färglitografi, signerad och numrerad G. Braque 28/75, ca 31,5x20 cm

372020

2016-04-09