Daumier litografier 26 st
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HONORÉ DAUMIER (Frankrike, 1808-1879): 26 litografier, 1852, ur franska tidningar bl.a. Le public du Salon, text på baksidan. Mått totalt ca 35x24 cm.
Vissa skador, revor, fläckar, flertalet uppklistrade
372023
2016-03-28