Frank Badur olja

Frank Badur olja
Frank Badur olja
Frank Badur olja
Frank Badur olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANK BADUR (Tyskland, född 1944), Bild Nr. 7752, signerad a tergo Badur, olja på duk , 18x18 cm.

Ytslitage

372035

2016-03-29