Philip von Schantz, akvareller (4)

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Kompositioner" (4), signerade och daterade v Schantz -60, akvarell på papper, varierade storlekar, oramade
Proveniens: I gåva av konstnären till nuvarande ägares mormor

372038

2016-03-30