Philip von Schantz, akvareller (4)
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Kompositioner" (4), signerade och daterade v Schantz -60, akvarell på papper, varierade storlekar, oramade
Proveniens: I gåva av konstnären till nuvarande ägares mormor
372038
2016-03-30