Sayer 1800-tal
2016-03-29
372042
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SAYER, (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad Sayer 188?, olja på pannå, oval, 21x26 cm