M Wagner Blomsterstillben

M Wagner Blomsterstillben
M Wagner Blomsterstillben
M Wagner Blomsterstillben
M Wagner Blomsterstillben

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

M WAGNER (möjligen Marie Wagner, 1800-tal), Blomsterstilleben, signerad M Wagner, olja på pannå, 24,5x19,5 cm

372052

2016-03-29