Soffa 1950-tal

Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFA, 1950-tal, grön klädsel, karmar i ek, längd 145, sitthöjd ca 42 cm

slitage

372076

2016-03-30