Olle Nordberg

Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Landskap, signerad och daterad 38, olja på pannå, dagermått ca 36 x 54 cm

372077

2016-04-04