Karlskrona lampfabrik

Karlskrona lampfabrik
Karlskrona lampfabrik
Karlskrona lampfabrik
Karlskrona lampfabrik
Karlskrona lampfabrik
Karlskrona lampfabrik

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HISSLAMPOR, 2 st., Karlskrona Lampfabrik, tidigt 1900-tal, mäsing, skärm i opalglas, lamphållare i mässing och porslin, diameter 31 cm

Smärre slitage

372083

2016-03-28