Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRYDDSKÅP, 1800-tal, furu, höjd, 78, 93X48 cm
Proveniens: Apoteket Örnen tidigare vid Odenplan
Skador
372102
2016-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här