Kryddskåp

Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KRYDDSKÅP, 1800-tal, furu, höjd, 78, 93X48 cm

Proveniens: Apoteket Örnen tidigare vid Odenplan

Zustandsbeschreibung

Skador

372102

2016-03-30