Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KRYDDSKÅP, 1800-tal, furu, höjd, 78, 93X48 cm
Proveniens: Apoteket Örnen tidigare vid Odenplan
Zustandsbeschreibung
Skador
372102
2016-03-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner