Pastejform Rörstrand tidigt 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PASTEJFORM med LOCK, flintgods, Rörstrand, locket med vilande lejon, längd ca 30 cm

Lagningar, krackelyrer

372122

2016-04-01