Peter Eskilson

Peter Eskilson
Peter Eskilson
Peter Eskilson
Peter Eskilson
Peter Eskilson
Peter Eskilson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER ESKILSON (1820-1872): Kvinna med barn på väg, signerad P. Eskilson, olja på duk 29 x 35 cm

Dukskada/hål

372123

2016-03-29