Punschkylare

Punschkylare
Punschkylare
Punschkylare
Punschkylare
Punschkylare
Punschkylare

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PUNSCHKYLARE, nysilver, stämplad GAB, på locket märkt med plakett "Travellers club i Malmö" samt med gravyr med namn och gratulationer, höjd ca 32,5 största diameter ca 19 cm

Knoppen något böjd, bruks- och åldersrelaterat slitage

372125

2016-03-28