Golvlampa, 1950-tal

Golvlampa, 1950-tal
Golvlampa, 1950-tal
Golvlampa, 1950-tal
Golvlampa, 1950-tal
Golvlampa, 1950-tal
Golvlampa, 1950-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, teakträ och mässing, höjd inkl. skärm 157 cm

Bruksslitage

372127

2016-03-28