Röllakanmatta 1900-tal

Röllakanmatta 1900-tal
Röllakanmatta 1900-tal
Röllakanmatta 1900-tal
Röllakanmatta 1900-tal
Röllakanmatta 1900-tal
Röllakanmatta 1900-tal
Röllakanmatta 1900-tal
Röllakanmatta 1900-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATTA, röllakan, 1900-talets mitt, signerad HH samt AW, 140 x 200 cm

372137

2016-04-02