Fickur

Fickur
Fickur
Fickur
Fickur

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 7 st, silverboetter, 17/1800-tal, vitemaljerade urtavlor, samt mässing med emalj, diameter ca 45-60 mm

Omfattande skador

372154

2016-03-28