Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, 7 st, silverboetter, 17/1800-tal, vitemaljerade urtavlor, samt mässing med emalj, diameter ca 45-60 mm
Omfattande skador
372154
2016-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här