Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNKONSOLBORD, 1800-talets mitt, England, mahogny med intarsia, 79, 91 x 58 cm
Fanérskador, stenskivans baksida med nagg
372161
2016-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här