Hörnkonsolbord England

Hörnkonsolbord England
Hörnkonsolbord England
Hörnkonsolbord England
Hörnkonsolbord England
Hörnkonsolbord England
Hörnkonsolbord England
Hörnkonsolbord England
Hörnkonsolbord England

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNKONSOLBORD, 1800-talets mitt, England, mahogny med intarsia, 79, 91 x 58 cm

Fanérskador, stenskivans baksida med nagg

372161

2016-03-29