Lennart Nilsson - ur "Ett barn blir till"

Lennart Nilsson - ur
Lennart Nilsson - ur
Lennart Nilsson - ur
Lennart Nilsson - ur

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

LENNART NILSSON (född 1922): ur "Ett barn blir till", kopierad och i efterhand färgsatt av Gillis Häägg, monogramsignerad GH samt stämpel på baksidan "PRINTED ON ILFOCHROME CLASSIC BY HÄÄGG FALKENBERG SWEDEN", färgfotografi, bildmått ca 18,5x24 cm

Smärre ytrepor

372165

2016-03-29