Lennart Nilsson - ur "Ett barn blir till"
Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
LENNART NILSSON (född 1922): ur "Ett barn blir till", kopierad och i efterhand färgsatt av Gillis Häägg, monogramsignerad GH samt stämpel på baksidan "PRINTED ON ILFOCHROME CLASSIC BY HÄÄGG FALKENBERG SWEDEN", färgfotografi, bildmått ca 18,5x24 cm
Smärre ytrepor
372165
2016-03-29