Yonezawa Opel
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YONEZAWA OPEL, 1950-tal, lackerad plåt i orange med grönt tak, litograferad inredning, svarta gummidäck med vita däcksidor, batteridriven, batteridrivna strålkastare fram, längd ca 29 cm
Smärre buckla på taket, smärre lackskador, funktion ej provad
372169
2016-04-10