SKeppskommod
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKEPPSKOMMOD, 1900-talets början, lackerat lövträ, med tvättfat i porslin märkt Göteborgs aktiebolaget fabrik samt tvålkopp, spegel, zinktank, höjd 174, 53x25 (62 utfälld)
Tvättfat spräckt, skador
372172
2016-03-29