SKeppskommod

SKeppskommod
SKeppskommod
SKeppskommod
SKeppskommod
SKeppskommod
SKeppskommod
SKeppskommod
SKeppskommod
SKeppskommod
SKeppskommod

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKEPPSKOMMOD, 1900-talets början, lackerat lövträ, med tvättfat i porslin märkt Göteborgs aktiebolaget fabrik samt tvålkopp, spegel, zinktank, höjd 174, 53x25 (62 utfälld)

Tvättfat spräckt, skador

372172

2016-03-29