Olga Semenova litografi

Olga Semenova litografi
Olga Semenova litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLGA SEMENOVA (Ryssland, född 1953): Kvinna i röd klänning, signerad Semenova Olga, numrerad 1181/190, färglitografi, 44x55 cm

372175

2016-03-29